Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya: Bilinenin hükmü 13 Şubat’ta çıkacak

Programda Cumhur İttifakı’nın seçim stratejisi, MHP’nin hazırlıkları ve ittifakın genişlemesine ilişkin son durum masaya yatırıldı.

Mevlüt Karakaya’nın açıklamalarından satır başları şöyle;

6’lı masanın ortak adayı yani Millet İttifakı’nı öğrenmeye vatandaşın ve muhalefetin sabrı kalmadı. Milli ittifakın beceriksizliğine halk arasında ciddi bir tepki var.

ORTAK ADAY KILIÇDAROĞLU

Vatandaşları şaşırtacak beklenmedik bir sürpriz aday çıkacak ama hiç de beklenmiyor. 13’üncü mü, 23’üncü mü, aday açıklanınca belli oluyor aslında (Kılıçdaroğlu) o yargılayacak.

Kılıçdaroğlu’nun aday olursa kazanamayacağı hep söylendi. Kemal Kılıçdaroğlu 13 Şubat’ta aday olacak. Bundan sonra partiyi nasıl bir arada tutacak?

Anlaştık derlerse o gün toplantıya girerler. Görüşmeden ne çıkacağını kimse bilemez. 6 kişilik masayı kurduklarında Kemal Bey’in aday gösterilmesi tartışması yaşandı. Kemal Bey, diğer partiler küçükken Akşener’in önce “Başbakan olacağım” diyerek kendini taçlandırınca ortakların onu aday göstereceğini düşündü.

Hep erken seçim istediler. Her akşam, her gün erken seçim mi yoksa baskın seçim mi olacağı konuşuluyordu televizyon ekranlarında. Bu muhalefet tarafından gündeme getirildi. Ancak erken seçim için herhangi bir hazırlık yapmadılar. Bugün bile, aday hala belli değil.İYİ PARTİ’NİN STRATEJİK HATALARI

Kemal Kılıçdaroğlu’nun kazanamayacağını herkes biliyor ve bu nedenle İYİ Parti başından beri Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu