Haber

Türk Kızılayı Samsun Şube Koordinasyon Kurulu Havza’da toplandı

Türk Kızılayı Samsun Şubesi Uyum Meclisi toplantısı Havza’da gerçekleştirildi.

Türk Kızılayı Samsun başkanlığında düzenlenen yılın ilk il uyum ve değerlendirme toplantısına Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Genç Kızılay Havzası Şube Başkanı İrem Uyaroğlu ve Türk Kızılayı şube başkanları ve temsilcileri, il yönetim kurulu katıldı. Şube Başkanı Ahmet Muştu, Türk Kızılayı Havza Temsilcisi ev sahipliğinde ilçedeki bir tesiste. üyeleri katıldı.

Toplantıda il merkezi ve ilçe şube ve temsilciliklerin 2022 çalışmaları, 2023 hedefleri ve yapılacak projeler masaya yatırıldı.

Görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışacaklarını ifade eden Muştu, “Biz bu bayrağı bizden önceki dalgalandığı yerden daha da yukarılara taşımaya çalışıyoruz. Kızılay’ın birçok faaliyeti var. Sorumluluğumuz ve sorumluluğumuz var. toplumsal işbirliği.”Afetler ve diğer doğa olayları ile ilgili de bir birimimiz var. Sizlerin desteği, paylaşımı ve katkıları olmasaydı, kendi başımıza çalışamazdık. Türk Kızılayı sizlerden büyümüş ve Türk milletini temsil eden bir teşkilattır.” sözlerini kullandı.

Çörekçioğlu, Kızılay ilkeleri doğrultusunda her geçen gün artan bir tempo ile çalıştıklarını da kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu