Haber

İsrailli Model Eden Polani, Leonardo DiCaprio’nun 19 Yaşındaki Kız Arkadaşı

Hollywood’un sevilen isimlerinden biri olan yakışıklı oyuncu Leonardo Dicaprio, oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da gündemde değil.

Dicaprio’nun aşk hayatını bilmeyen yoktur. Sevimli hanımlarla birlikte yaşayan ve bu çizgisini asla bozmayan oyuncunun yaş takıntısı vardır.

Dicaprio, uzun süredir Camila Morrone’ye aşıktı. Her şey yolunda giderken bu birliktelik Morrone 25 yaşına geldiğinde sona erdi.

Bu olaydan sonra oyuncunun yaş takıntısı devam etti ve 27 yaşındaki model Gigi Hadid ile adından söz ettiren Leonardo herkesi şaşırttı.

Ne yazık ki bu birliktelik uzun sürmedi ve Dicaprio yaş skalasını yeniden düşürdü. Güzel oyuncunun şu an 19 yaşındaki Eden Polani ile yakınlaştığı iddia ediliyor.

İsim ilk başta size tanıdık gelmeyebilir. 19 yaşındaki modelin bir önceki ilişkisi Şeyma Subaşı ile çalkantılı bir ilişkisi olan Mısırlı iş adamı Muhammed Alsaloussi idi.

Bu birliktelik uzun sürmese de Eden Polani’nin hoşluğu akıllarda kaldı.

Eden Polani İsrailli bir modeldir.

Leonardo Dicaprio ile bir partide yakınlaştığı söylenen Polani’nin şimdiden Instagram’da 200 bin takipçisi bulunuyor.

Saf güzelliğine biz bile hayran kaldık. 200.000 kişi daha da azdı diyebiliriz.

Leonardo Dicaprio’nun sevimli Eden Polani’ye olan aşkı ne kadar sürer bilemiyoruz ama yaş hesabına göre bir süre daha ilişkilerinden bahsedecek gibiyiz. Bu ortaklığın ne kadar süreceğini düşünüyorsunuz? Siz düşünürken biz de aşağıya Eden Polani’nin güzel fotoğraflarını bırakıyoruz.

Muayene ederken hipnotize olmayın, dikkat edin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu