Haber

Badminton Federasyonu’ndan depremzedelere 100 bin TL destek

Türkiye Badminton Federasyonu, depremzedeler için AFAD’a 100 bin TL nakdi yardım yapıldığını duyurdu.

Türkiye Badminton Federasyonu, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen depremlerin ardından afetzedelerin acil ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla AFAD’a giyim malzemesi ve 100 bin TL nakdi bağışta bulundu. Depremin 5. gününde Federasyon Başkanı Murat Özmekik ve federasyon personeli Recep Özdemir, Hakan Durakcan ve eşi Hatice Durakcan, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’ya yardım götürmek için yola çıktı.

Murat Özmekik: “Depremden etkilenen vatandaşlarımıza desteğimiz her zaman devam edecek”

Badminton Federasyonu Lideri Murat Özmekik, depremlerden etkilenen vatandaşlar için takviye çalışmalarının devam edeceğini bildirdi. spor camiamız depremzedeler için tek yürek olarak canla başla çalışıyor. Badminton Federasyonu olarak depremden etkilenen sporcular, antrenörler, hakemler ve aileleriyle iletişim kurmaya ve yardım etmeye devam ediyoruz. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza desteğimiz her zaman devam edecektir. Dualarımız onlarla” dedi.

Öte yandan Badminton Federasyonu, depremden etkilenen badminton sporcuları, antrenörleri ve hakemleri için yardım kampanyası başlatıldığını duyurdu. – İSTANBUL

mutki-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu