Haber

Volkan Demirel’in depremde hayatını kaybeden Atsu için son sözleri yeniden gündem oldu: Başımın üstünde yerin var.

Kahramanmaraş merkezli depremin meydana geldiği Hatay’da enkaz altında kalan ve günler sonra cansız bedeni bulunan Teknik Direktör Volkan Demirel, kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından övgü dolu ifadeler kullandı.

“NEYİ ÇOK İSTEDİĞİNİ BİZE GÖSTERDİ”

Hatayspor’a Kasımpaşa galibiyetini getiren golü atan Christian Atsu için Volkan Demirel’in söyledikleri yeniden gündem oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Demirel, “Bugün benim için galibiyetten daha önemli olan Christian Atsu’nun gol atmasıdır. yine sakatlandı, çok hazır olduğunu ve ne istediğini bize gösterdi.

“BAŞIMDA YERİNİZ VAR”

Geçen hafta bir görüşmemiz oldu. ‘Oynamak istiyorum, istemezsem gitmek istiyorum’ dedi. Ona ‘Gitmek istiyorsan gidebilirsin ama kalmak istiyorsan başımın üzerinde yerin var’ dedim. Bugün isteğine karşılık gol atmasını bildi. Bu yüzden bugünkü zaferin ona bir hediye olmasını istiyorum.”

Saatlerce kaldığı enkazdan çıkarıldığı söylenen Hataysporlu Christian Atsu ile ilgili korkutan gelişme: Haber yok Enkaz altında kalan Atsu için Büyükekşi’den açıklama: Bir siyahi kurtuldu ama olup olmadığı belli değil Enkaz altında kalan Hataysporlu Atsu ile son görüşmesini takım arkadaşı anlattı: Bu kadarı sizi çıldırtmaya yeter. Hataysporlu Atsu’nun evlatlık annesinden yürek burkan sözler: Tek umudumuz o. Günlerdir enkaz altında kalan Hataysporlu Atsu’nun eşinden yürek burkan sözler: Dua ediyorum. Eski teknik direktör Howe, günlerdir enkaz altında kalan eski futbolcusu Atsu için endişeli: Farklı haberler geliyor Hataysporlu Atsu’dan haber yok! Ailesinin Gana’dan bekleyişi yüreklere dokundu Enkaz altında kalan Hatayspor’dan Atsu için açıklama: Odası tespit edildi, ayakkabısını bulduk Hatayspor’lu Atsu’nun enkaz altında kalan dairesine ulaşıldı ancak kendisinden bir iz yok. Enkaz altındaki futbolcu Atsu’nun menajerinden Hatay BB Lideri Lütfü Savaş’a sert tepki: İnsan bile aramadınız Enkazdaki Atsu hakkındaki yıkıcı gerçek! Son saniyede gol atmasaydı her şey farklı olabilirdi. Mahvolmuş Atsu’nun menajeri enkazın başından davet ediyor: Fotoğrafını hastanelere gönderin Yönetici acı haberi verdi! Enkaz altında kalan Hataysporlu futbolcu Atsu hayatını kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu