Yaşam

The Rolling Stones yeni albümlerinin ilk şarkısını paylaştı: Angry

Rolling Stones, yerel bir gazetenin takviminde duyurduğu “Hackney Diamonds” albümünün ilk şarkısı “Angry”yi paylaştı. Müzik, Londra’nın doğusundaki Hackney’de grubun YouTube hesabında yayınlanan ve talk show sunucusu Jimmy Fallon’un sunduğu bir etkinlikte paylaşıldı.

BBC Türkçe’nin haberine göre, Setin solisti Mick Jagger, albümün müzik konseptinin de single’ın adı kadar ‘kızgın’ olduğunu söyledi. Albümün aşk şarkıları içereceğini ve birçok ‘eklektik’ müzik türünün karışımı olacağını da belirtti.

‘BU ÖZEL BİR GÜN’

Grubun takipçileri çarşamba günü etkinliğin gerçekleştirileceği salonun önünde kalabalıklar oluşturdu. Salonun önünde bir müzik aşığı; Etkinliğin YouTube’da yayınlanmasına rağmen Polonya’dan Londra’ya geldiğini belirtti. Set için “Rock and roll’un kralları” ifadesini kullanan dinleyici, “18 yıldır yeni Rolling Stones müziğini duymayı bekliyorduk ve sonunda geldi. Bence gerçekten özel bir gün.”

‘Fazla konuşmuyoruz’

Etkinlik sırasında Mick Jagger, kendisine ve grubun gitaristi Keith Richards’a soru soran bir hayranına, kendisinin ve karısının kendisinden daha uzun süredir birlikte olduklarını ve bunun nasıl olabileceğini pek konuşmayarak yanıtladı.

“Hackney Diamonds” albümü 12 modülden oluşacak ve tamamı Ekim ayında yayınlanacak. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu