Haber

Son Dakika Haberi: İYİ Parti yerel seçimlerde 81 ilde kendi adaylarını çıkarmaya karar verdi

İyi parti Genel Yönetim Kurulu (GİK) toplantısı devam ederken Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Zorlu 2024’te yerel seçimlere katılacak İyi parti81 ilde kendi adaylarını çıkaracaklarını söyledi.

81 İLDE KENDİ ADAYLARINI BELİRTECEKLER

Parti binasında basın mensuplarına seslenen Zorlu, “31 Mart 2024’te yapılacak seçimlerde 81 il ve ilçede partimizin kendi adayları seçilecek. oy Adaylarımızın kamuoyuyla görüşülerek belirlenmesi kararlaştırıldı ve bu süreçte partimiz başkanlık kurulumuz yetkilendirildi. Bu kararın, yeniden canlandırmayı hedeflediğimiz siyasete hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu

“MERKEZ OYUNLA KARAR ALINDI”

“Bahsettiğiniz tüm kişilerden ve tartışmalardan uzak, aday tartışması konusunu ele alıyoruz.” Zorlu, “Birkaç arkadaşımızın farklı görüşleri vardı. Kararın oy çokluğuyla alındığını söyleyebiliriz. Kendi adaylarımızı belirleyerek toplumu karşısına aldığımız kıskaç siyaseti sona erecek. GİK nihai kararımızdır” dedi. Genel liderimiz bu konularda asla GİK’in görüşünü almadan hareket etmez.” dedi.

AKŞENER SİNYAL VERDİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde bir düğün törenine katılmak üzere Bursa’ya gelen UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimlerle ilgili şunları söyledi: “Bu seçimlere sanki her yerde tek başımıza girecekmiş gibi hazırlanacağız. Bunu şununla söylüyorum. Biz özgür ve bağımsız bir siyasi parti olarak bu seçime katılacağız.” “Ne kadar kilomuz varsa tartacağız, göreceğiz, paylaşacağız.” İfadelerini kullandı.

haber-baskil.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu