Haber

İzmitlileri gururlandıran minik yüzücüler Cumhurbaşkanlığı makamında

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 6-7 Mayıs tarihlerinde Bursa’da düzenlenen 11-12 Yaş Milli Kalkınma Projesi Ligi küme maçlarında ve 3 Haziran’da Gebze’de düzenlenen 10 Yaş Yüzme Milli Kalkınma Projesi Bölge Finali’nde elde ettiği başarıdan dolayı İzmitlileri tebrik etti. -4. gururlu minik yüzücüleri ve ailelerini ağırladı.

Ziyarette, Başkan Yardımcısı Yaşar Kardaş, İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Erenkaya, İzmit Belediyesi Yüzme Kulübü Baş Antrenörü Levent Azazi, Yardımcı Antrenörler Fatih Çağlar ve Nurşah Köseoğlu hazır bulundu.

Bursa’daki maçlara katılan İzmit Belediyespor Yüzme Kulübü’nün 10 sporcusu barajı geçmeyi başararak madalya kazandı. Gebze’de düzenlenen 10 Yaş Yüzme Milli Gelişim Projesi Bölge Finali’ne 4 sporcuyla katılan İzmit Belediyespor, bölge üçüncüsü oldu.

Minik sporcuları tebrik eden Önder Hürriyet, “Sporun her alanında var olmaya çalışıyoruz. Basketbol ve güreşe yaptığımız yatırımların karşılığını alıyoruz. Yüzmede de iyi sonuçlar alıyoruz. Seni çok tebrik ediyorum. Her biriniz bizi çok mutlu ettiniz. Ayrıca çocuklarını spora teşvik eden değerli ailelere de teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu