Haber

İspanya’da Galatasaray paketine sarılı uyuşturucu ele geçirildi

İspanya’nın Alicante kentinde polisin kontrol noktasında durdurduğu araçta 1,1 kilogram esrar ele geçirildi. Paketlerin üzerindeki Galatasaray amblemleri dikkat çekti.

İspanya’nın Akdeniz kıyısındaki kenti Alicante’de kolluk kuvvetleri, trafik kontrol noktasında durdurdukları 20 yaşındaki bir adamın aracında 1,1 kilo esrar yakaladı.

İspanyol ABC gazetesinden Sol’un aktardığı bilgiye göre, dün Valencia ekinde yayımlanan haberde yer alan olay, 17 Ekim’de gerçekleşti. İspanyol askeri polis teşkilatından yapılan açıklamaya göre, kolluk kuvvetleri bir olaya müdahale etti. Bölgede uyuşturucu tüketimine karşı operasyon.  Araçları ve kimlik kartlarını kontrol ediyordu.

Kontrol sırasında polis, bir sürücünün kontrol noktasını geçmeye çalıştığını fark etti. Durdurulan aracın sürücüsü, daha önce uyuşturucu trafiğinden sabıka kaydı bulunan 20 yaşında bir erkekti.

Yapılan aramada ön yolcu koltuğunun altındaki çantada her biri 100 gram esrar içeren 11 paket bulundu. Paketlerin üzerindeki etikette Galatasaray amblemi bulunuyordu.

İspanyol kolluk kuvvetleri de operasyonun görüntülerini yayınladı. Görsellerde paketlerin üzerinde Galatasaray ambleminin yer aldığı etiketler dikkat çekiyor. ?

ayancikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu