Haber

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e Açıklama

Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek ve yöneticilerini açıklamalarıyla ilgili kamuoyu tartışmasına davet etti.

Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada Dursun Özbek ve sarı-kırmızılı kulübün yöneticilerinin kendisi ve Fenerbahçe hakkında yaptığı açıklamaları hatırlattı.

Özbek ve yöneticilerin davranışlarının Türk futboluna büyük zarar verdiğini savunan Koç, şunları kaydetti:

“Galatasaray Spor Kulüp Lideri ve yöneticilerinin başrolde olduğu halkın gözü önünde, geri planda ise bilinmeyenlerin olduğu bu tiyatro! Özellikle TFF, heyetleri ve Spor Başta medya olmak üzere futbol paydaşları üzerinde yaratılan baskı, ekranlara atılan duyurular, takımlarla yorumculara yapılan algılar, sosyal medyada oluşturulan suni gündemler, iftiralar, algı operasyonları… Bütün bu adalet kisvesi altındaki ahlaksız ve mantıksız yaklaşımlar, adil rekabet ve hak arayışı zaten var. Çok önemli karamsarlığa sahip olan Türk futboluna daha da zarar verir. Ancak toplumumuza ekilen nefret tohumları geri dönüşü olmayan yaralar açmaktadır. Buna bir son vermenin zamanı geldi.”

“Size açık, net ve erkeksi bir davette bulunuyorum.” Ali Koç ifadesini kullanarak açıklamasını şöyle tamamladı:

Gerçekten adaleti, adil rekabeti ve hakkaniyeti arıyorsanız, savunurken Türk futbolunun markası adına attığınız adımları atıyorsanız, kimin haklı kimin haksız olduğunu kamuoyunun bilmesinin zamanı gelmiştir. doğru söylüyor kim söylemez.Sizi istediğiniz zaman, istediğiniz kanalda, istediğiniz kişilerle birlikte, milyonların önünde her şeyi değerlendirmeye, tartışmaya ve kamuoyunu aydınlatmaya davet ediyorum. Bize göre, iddia ettiğiniz tüm bu ağır argümanların size göre doğru olduğunu ispatlamakla yükümlüsünüz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu