Haber

Tuzla’da Kadına Şiddet! Eşi Tarafından Sokak Ortasında Defalarca Bıçaklandı

Tuzla’da yaşayan 27 yaşındaki Emre Kocakoç, boşandığı karısı KK’yı sokak ortasında bıçakladı. Emre Kocakoç tutuklandı.

‘Beni affedin, boşanmak istemiyorum’

1 Kasım’da Tuzla’da meydana gelen olayda 23 yaşındaki KK, iş çıkışı eve yürüyerek gidiyordu. KK, arkadaşıyla gezerken, boşandığı eşi Emre Kocakoç motosikletle yanına geldi. Emre Kocakoç, dakikalarca bekledikten sonra eşi KK’yi sokak ortasında tekrar bıçakladı. Ardından Emre Kocakoç hızla olay yerinden ayrıldı. Ağır yaralanan kadın hastanede tedavi altına alındı. Olayın ardından gözaltına alınan Emre Kocakoç, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“Amacım karımı öldürmek değil yaralamaktı”

Emre Karakoç’un deyimiyle, ‘Motosikletin ön cebinden çıkardığım pembe saplı meyve bıçağını çıkardım ve eşimin sırtı bana dönüktü. Bıçağı karımın sol bacağına hatasız sapladım. Gerçeğin bıçağını tekrar karımın bacağına saplamak istedim. Çünkü eşim döndü, belki de vücuduna gelmiştir. Bıçağı bir veya iki kez salladım. Niyetim karımı öldürmek değil, yaralamaktı. Aklıma gelen fikirle eşim ne yapacağını şaşırdı. Hızla motoruma binip doğruca Çayırova’ya gittim. Sonra polisi kendim aradım. Polis gelip beni aldı.”

Olay anında KK ile birlikte olan arkadaşı GD, ‘KK ile işten çıktım. Karakoç bana, ‘Bugünlerde eşimle başım dertte. Benimle yürü, dedi. ben de tamam dedim Birlikte yürümeye başladık. Sokaktaki pazarı 150-200 metre geçtikten sonra Emre Kocakoç geldi. ‘Beni affet. Ben boşanmak istemiyorum. “Seni kaybetmek istemiyorum” dedi. KK, ‘Seni çok affettim. Bir şans daha veremem’ dedi. O sırada Emre motosiklete doğru döndü. gideceğini düşündüm. Elinde nereden bulduğunu bilmediğim açık renkli bir bıçakla arkadaşımın vücuduna saplamaya başladı. KK’nın kolunu, göğsünü, sırtını ve bacağını bıçaklamaya başladı. Beni yaklaşık 6-7 yerinden bıçakladı. Ardından Emre motosiklete binerek uzaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu