Ekonomi

TÜGİAD Üyeleri Hızlı ve Planlı Toplantılarla Verimlilik Yakaladı

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) üyeleri, Eskişehir’de bir araya gelerek, verimsiz toplantılar yerine TÜGİAD Eskişehir Şubesi’nin düzenlediği hızlı ve planlı toplantıların verimliliğine dikkat çekti.

TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu üyeleri, Girişimcilik Kurulu üyeleri ve çeşitli branşlardan katılımcıların Eskişehir şube üyeleriyle bir araya geldiği etkinlikte toplantı kültürü için yeni bir adım atıldı. TÜGİAD, bu organizasyonla iş dünyasında sıklıkla karşılaşılan klasik uzun ve verimsiz toplantılar yerine hızlı ve planlı toplantıların verimliliğine dikkat çekti. Zamanında başlayan ve her dakikası planlanan toplantıda her açılış konuşması 3 dakika ile sınırlandırıldı ve toplantıya katılanlar 1 dakika içinde kendilerini ve çalışmalarını özetlediler. Daha sonra 1 dakika içerisinde soruları yanıtlayarak toplantıya katılan herkesin söz sahibi olmasını sağladı.

“İzmir, Bursa, Ankara ve İstanbul’dan misafirlerimiz geldi”

TÜGİAD Eskişehir Şube Lideri Serkan Can Güçlü, organizasyonla ilgili şunları söyledi:

“TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu Başkanı ve üyeleri ile Girişimcilik Komisyonu Başkan ve üyeleri bugün Eskişehir’i ziyarete geldi. Eskişehir’deki üyelerimiz diğer şube üyeleriyle bir araya gelerek tanışmak, network oluşturmak ve iş birliği yapmak amacıyla bir organizasyon düzenlediler. Buraya gelen misafirlerimiz İzmir’den, Bursa’dan “Ankara’dan, İstanbul’dan geldiler. İnşallah Eskişehir’e faydalı bir organizasyon olur” dedi.

“Sorumluluklarımız biraz daha arttı”

TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu Lideri Burcu Serin ise, “Bugün Eskişehir’deki kuruluşumuzu ziyarete geldik. Burada Serkan Başkan’ın davetiyle belirlediğimiz bir konsept var: ‘Speed ​​Networking’. Bu bağlamda bir araya getireceğiz. Nitelikli iş geliştirmeleri, atölyeler ve tabii ki üyelerimizle eğlence.” “TÜGİAD, Avrupa’da temsil edilen bir dernek ve bu yıl başkanımız ‘Avrupa için Evet’ başkanı seçildi. Dolayısıyla sorumluluklarımız biraz daha arttı. Bu farkındalıkla hem işlerimizi geliştiriyoruz hem de eğleniyoruz. Katkı sağlamaya devam ediyoruz. Türkiye’nin ihracatına katkı sağlayacağız” dedi.

“Farklı bir konsept üzerinde çalışacağız”

Organizasyona katılan TÜGİAD İstanbul Girişimcilik Komisyonu Başkanı Tarık Sönmez, “Bugün komisyonumuz, girişimcilik komisyonumuz ve Sicil Disiplin Kurulumuzla birlikte Eskişehir’e geldik. networking çalışması yapmak için. Farklı bir deneyimle Eskişehir’e geldik.” “Konsept üzerinde çalışacağız. Detayları şu anda paylaşamam ama içeride göreceğiniz gibi herkes en gerçek ve en hızlı şekilde kendi işinin tanıtımını yapacak. Herkesin katkısıyla verimli bir etkinlik geçireceğimize inanıyorum.” dedi. – ESKİŞEHİR

haber-aricak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu