Haber

Kıyı Ege Belediye Başkanları Maaşlarını Depremzedelere Bağışladı

Konak Belediye Başkanı Abdul Batur başkanlığındaki Kıyı Ege Belediyeler Birliği Meclisi Başkanları, deprem bölgesine yardım için bu ay da belediye başkanına maaşlarını bağışladı.

Konak Belediye Başkanı Abdul Batur, başkanı olduğu Kıyı Ege Belediyeler Birliği yönetimi olarak belediye başkanının bir aylık maaşını depremden etkilenen vatandaşlara göndereceklerini açıkladı. Birlik başkanı olarak başta Konak Belediye Başkanı Abdul Batur, birliğin meclis üyeleri Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz. Balkan ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu ayki maaşını depremden etkilenen vatandaşlara bağışlıyor.

Dayanışma vurgusu

Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Abdul Batur dayanışmaya vurgu yaparak, “Tüm belediye başkanlarımız deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için canla başla çalışıyor. Vatandaşlarımız başlatılan yardım kampanyalarına büyük hassasiyet ve dayanışma göstermekte ve her gün yardım toplamaktadır. Hem ihtiyaç duyulan malzemeler hem de arama kurtarma grubu olarak her türlü tıbbi dayanağı sağlamaya çalışıyoruz. Kıyı Ege Belediyeler Birliği yönetimi olarak destek veriyoruz. Birlikte olma günü. Yaraları birlikte, dayanışmayla sarıyoruz. Bir aylık belediye başkanı maaşımızı depremden etkilenen vatandaşlarımız için bağışlıyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu