Haber

İstanbul Senin Uygulaman Vodafone İş Birliğiyle Pazaryeri Açıldı

İstanbul Seni’nin ilk ve tek pazar yeri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) mobil süper uygulaması, Vodafone iş birliğiyle açıldı. İstanbul Seni kullanıcıları artık 14 kategoride online alışveriş yapabilecek.

İstanbul Benim’in Türkiye ve Avrupa’da güvenli finansal işlemlere olanak sağlayan KOBIL platformunu kullanan taşınabilir süper uygulaması artık bir pazaryeri haline geldi. Uygulamaya entegre edilen Vodafone Her Şey Yandım ile İstanbul Seni kullanıcıları platformda kendilerine sunulan özel kampanyalardan yararlanarak alışveriş yapabilecek. Vodafone Her Şey Benimle ilk yılında İstanbul Seni’nin tek alışveriş platformu olacak. İstanbul Seni uygulamasıyla Her Şey Yanımda platformunun ilk 6 ayda 100 bin ziyaret alması bekleniyor.

“ESNAFLARIM VE VATANDAŞLARIM BULUŞUYOR”

İstanbul Seni’nin her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ettiğini belirten İBB Bilgi Teknolojileri Daire Başkanı Dr. Erol Özgüner, uygulamanın 3 milyonun üzerinde indirildiği bilgisini paylaştı. Özgüner, yeni iş birliğiyle ilgili şunları söyledi: “Vodafone Her Şey Yandım alışveriş platformuyla esnafımız ve vatandaşlarımız İstanbul Seni’de milyonlarca ürünle buluşuyor. Her gün yenilenen özel kampanyalarla İstanbullular ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşıyor. İstanbulluların hayatı kolaylaşıyor hızlı, kolay ve ücretsiz iade özellikleriyle satış yapmak isteyen KOBİ’ler yeni satış platformumuza yönlendiriliyor” dedi.

“SİZLERİ BENİM OLAN HER ŞEYİN AYRICALIKLARINDAN YARARLANMAYA DAVET EDİYORUZ”

Vodafone Her Şey Benimle Genel Müdürü Yusuf Aysal şunları söyledi:

“İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle Türkiye’nin en büyük metropolünün tüm hizmetlerinin toplandığı İstanbul Seni uygulamasına Her Şey Yanıyorum’u entegre ettik. Her Şey Yandım, İstanbul Seni’nin ilk ve tek alışveriş platformu oldu. İnanıyoruz ki bu İşbirliğinin platformumuzun tanınmasında önemli rol oynayacağını ve “İBB’nin yaklaşık 60 bin mobil hattının servis sağlayıcısı olarak yeni, katma değerli kurumsal çözümler sunmamıza zemin oluşturacağına inanıyoruz. Tüm İstanbul Seni kullanıcılarını Her Şey Yandım ayrıcalıklarından yararlanmaya davet ediyoruz.”

HER ŞEY SİZİN ELİNİZDE

Vodafone Her Şey Benimle, Cep Telefonu, Elektronik, Dijital Hizmetler ve Oyunlar, Moda, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Spor Outdoor, Anne-Bebek, Ev-Hayat, Pet Shop, Medikal Ürünler ve Oto Aksesuarları gibi farklı kategorilerde 4 milyondan fazla ürün satışa sunuluyor. Toplamda binin üzerinde mağaza işleten Her Şey Yandım, Vodafone Yandım uygulamasını indiren Vodafone olsun olmasın tüm kullanıcılara avantajlı fiyatlar ve farklı kampanyalar sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu