Ekonomi

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Gürcan, Balıkesir’de konuştu.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, “Muhalefet bizi eleştirse de geziyoruz. Bizim görevimiz sahadakileri, iş insanlarımızı dinlemek, halkımızı ekonomi hakkında bilgilendirmek, Muhalefet bizi izlemekten sersemlese de biz görevimizi yapmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Gürcan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’nın amaçlandığı AK Parti Siyaset Akademisi’nin 20. döneminde Çamlık Balıkesir Milli Kütüphane’de düzenlediği programda yaptığı konuşmada Balıkesir’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Kadınların siyasi okuryazarlığını artırmak. .

Ekonominin sunumunu zaman zaman İstanbul’da, zaman zaman da taşrada yapmaya devam ettiklerini belirten Gürcan, şöyle konuştu:

“Muhalefet bizi eleştirse de hareket ediyoruz. Bizim görevimiz sahadakileri, iş insanlarımızı dinlemek, halkımızı ekonomi konusunda bilgilendirmek, onlarla bilgi paylaşmaktır. Türkiye’nin her yerindeki tüm halkımıza Türk ekonomik modelini.Muhalefetin bizi izlemekten başı dönse de biz görevimizi yapmaya devam edeceğiz.Bakan yardımcısı olarak teşkilatımıza, iş insanlarımıza ekonomimiz hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz. ve her AK Partili arkadaşımızın yaptığı gibi Türkiye’nin dört bir yanından halkımız.”

Açılış konuşmalarının ardından basına kapalı devam eden programa AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Ar-Ge ve Eğitim Lideri Züleyha Karademir ve Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Meral katıldı. Cengiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu