Haber

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Kırklareli’de

gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Kırklareli’ni ziyaret etti. Eminoğlu, “Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Türkiye’nin yüzyılı gençlik yüzyılı, spor yüzyılı olacaktır.”

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, ziyaretlerde bulunmak üzere Kırklareli’ne geldi. Eminoğlu, önce Vali Birol Ekici’yi makamında ziyaret etti.

Daha sonra Bakan Yardımcısı Eminoğlu ve beraberindekiler, Ak Parti Kırklareli İl Müdürlüğü’nü ve ardından yaz spor okulları ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Burada işçi ile görüşen Eminoğlu, gençler için çalıştıklarını belirterek, işçiye teşekkür etti.

Dr. tüm gençlerimize dokunma arzusuyla. yaz spor okullarımız devam ediyor. Gençlik kamplarına giden öğrencilerimiz var, ‘Gezgin’ projemiz kapsamında ilimizi ziyaret eden öğrencilerimiz var, üniversitede okuyan 18-30 yaş arası gençlerimiz var yani bakanlığımızın birçok çalışma alanı var. ve projeler. Çünkü Cumhurbaşkanımız her zaman “Türkiye’nin yüzyılı gençlik yüzyılı olacak, spor yüzyılı olacak. Bu konuda 81 ilimizin tamamında gençlere ulaşmak için tüm gücümüzü harcayacağız. biraz önce valilik.Lüleburgazlı bir kızımız var, biliyorsunuz Dilara Ecem.” Sivas’ta oynanan maçlarda Türkiye şampiyonu oldu. Hem sporda hem de gençlikte çok önemli olan Kırklareli’den şampiyonlar çıkması için tüm gücümüzü harcıyoruz. İnşallah Türkiye’nin geleceğine yön verecek takımlar bu gençlerden, Kırklareli gençlerinden, 81 ilin gençlerinden çıkar. Çünkü geleceği gençlere emanet edeceğiz. Bu nedenle gençlere sadece fiziki mekanlarda değil, kimlik, karakter, dokunma ve rol model olma yolunda tüm çabamızı ortaya koymaya çalışacağız” dedi.

Eminoğlu, sporcu ve antrenörlere emeklerinden dolayı teşekkür etti. Bakan Yardımcısı Eminoğlu daha sonra Gençlik Merkezi’nde düzenlenen gençlik buluşmasına katıldı.

Görüşmenin ardından Bakan Yardımcısı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanı ile görüşme gerçekleştirdi. – KIRKLARELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu