Haber

Ezine Kent Meydanı Projesi Yapım İhalesi 15 Şubat’ta Yapılacak

Ezine Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Ezine Kent Meydanı Projesi’nin yapım ihalesi 15 Şubat’ta yapılacak. Eski Pazaryeri bölgesinde hayata geçirilecek proje, Ezine’ye çağdaş bir dokunuş vererek esnafa yeni işyerleri kazandıracak. vatandaşların kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştıracak.

Ezine Kent Meydanı Projesi özellikle Eski Pazaryeri bölgesinde faaliyet gösteren esnafa katkı sağlayacak. İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Tapu Müdürlüğü, Ezine Belediyesi ve Kamu Bankaları gibi önemli hizmet noktalarının yer alacağı proje, bu kurumlar arasındaki erişimi hızlandırarak vatandaşlara kolaylık sağlayacak.

Ezine Belediye Başkanı Güral Yüksel, “Ezine Kent Meydanı Projemizin yapım ihalesini gerçekleştiriyoruz. Bu proje ilçemize modern bir dokunuş yapacak ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor. Eski Pazaryeri bölgesi ise vatandaşlarımızın aileleriyle buluşmasına olanak sağlayacak yeşil peyzaj alanları ve rekreasyon alanlarıyla donatılacak.” Birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri bir yer olacak” dedi.

Proje çerçevesinde oluşturulan yeşil peyzaj alanlarıyla Ezine Kent Meydanı, kamu hizmetlerine erişimi kolaylaştırmanın yanı sıra ilçe sakinlerine rekreasyon alanları da sunacak. Ayrıca Ezine esnafına yönelik planlanan yeni işyerleri de ilçe ekonomisine canlılık katacak.

Ezine Kent Meydanı Projesi’nin imalat ihalesi 15 Şubat’ta yapılacak. Projenin ilçeye hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Yüksel, “Ezine’mize modern bir çehre kazandıracak bu değerli projenin, büyük bir başarı sağlayacağına inanıyoruz. , ilçe sakinlerimize ve esnafımıza büyük katkılar sağlayacak.” – ÇANAKKALE

haberulus.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu