Haber

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Osmaniye’de çocuklarla futbol oynadı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Lideri Ekrem İmamoğlu ile birlikte Osmaniye’de halı sahayı ziyaret ederek çocuklarla futbol oynadı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bugün Osmaniye’de halı sahada durarak çocuklarla futbol oynadı. Özel ve İmamoğlu futbol oynarken çocuklarla sohbet etti.

İmamoğlu, futbol oynayan çocuklara, “Mahalle takımınız veya futbol takımınız var mı?” Çocuklar “Mahalle ekibi” diye yanıtladılar. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, futbol oynayan çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Özel, “Ortaokulda, lisede ve üniversitede hentbol oynadım. Hentbol çok farklı bir spor. Futbolda da fena değilim. Ama tabii ki uzun süredir oynamıyoruz. Maraton koşuyorum. 42 km. Başkanımın maratonunu iki kez bitirdim.”

İmamoğlu, “Hentbolda biriz. Ben de ilkokulda oynadım. Başkanımla konuştum. Başkanım Avrasya Maratonu’nda gizlice gelip koştu. Birkaç yıl önce kalabalığın arasında koştuğunu görmüştüm. Tabii ki” dedi. Bu sene meşgul olduğu için gelemedi.”

Özel, İmamoğlu’na “Aynı gün maratonumuz da vardı” yanıtını verdi. Gazetecinin “Sizi halı saha maçında görebilir miyiz?” sorusuna İmamoğlu, “Olabilir. Ama aynı takımda oynuyoruz” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu