Haber

BIKEP Oylat’ta Buluştu

Bursa İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu’nun (BIKEP) farklı ilçelerde makul aralıklarla düzenlediği istişare toplantısı bugün İnegöl Belediyesi’nin sahipliğinde Oylat’ta gerçekleştirildi.

Belediye işlerinde vatandaş memnuniyetini artırmak amacıyla kurulan Bursa İnsan Kaynakları ve Eğitim Platformu (BIKEP), düzenli aralıklarla düzenlediği istişare toplantılarına devam ediyor. Farklı ilçelerdeki belediyelerin konutlarında gerçekleştirilen toplantılar kapsamında BIKEP bugün Oylat Kaplıcalarında buluştu.

İnegöl Belediyesi’nin sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısı Çağlayan Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda İnegöl Belediyesi adına İnsan Kaynakları Müdürü Osman Kalkan hazır bulundu; Bursa Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ, Gemlik, Gürsu, Karacabey, Keles, Kestel, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi ve Yıldırım belediyelerinden temsilciler katıldı. Belediye Başkanı Alper Taban da toplantının bir bölümüne katılarak misafirlerle toplantıya geldi.

“DEĞER VERİRSE DEĞER BULURSUN”

Görüşmede kısa bir selamlama yapan Lider Taban, “İnsan kaynakları konusunda çok heyecanlıyız. İnsan kaynakları ve eğitim departmanımızda arkadaşlarımız burada çok değerli işler yapmaya başladılar, sanki onlara değer veriyorsunuz, özellikle kendi sürecimizde değer buluyorsunuz. Buradan çok ciddi sonuçlar almaya başladık” dedi.

AMAÇ VATANDAŞA DAHA FAZLA HİZMET VERMEK

Toplantıda; Vatandaşa daha yeterli hizmet sunulabilmesi, belediyeler arasında deneyim ve bilgi paylaşımının yaygınlaştırılması, karşılaşılan sorunların aşılmasına yönelik ortak stratejiler belirlenmesi ve bu konuda iş birliği yapılması için ihtiyaçlar masaya yatırıldı. Toplantı sonunda İnegöl Belediyesi tarafından misafirlere ikramda bulunuldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu