Haber

Ankara’da Özel Halk Otobüsü Şoförü, dayak yiyen genci otobüsüne bindirerek kurtardı

Ankara’da özel halk otobüsü şoförü, kalabalık grup tarafından darp edilen genci otobüsüne bindirerek kurtardı. O korkulu anlar güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

Olay, 7 Kasım akşamı saat 22.30 sıralarında Mamak ilçesi Bağlarbaşı Caddesi üzerinde meydana geldi. Abidinpaşa – Batıkent seferini yapan Özel Halk Otobüsü Şoförü Fevzi Bolatbaş, bir kişinin seyir halindeyken yaklaşık 15 kişinin saldırısına uğradığını gördü. Bolatbaş, darp edilen genci aracına bindirdikten sonra otobüsünü durdurup kapıları kilitledi. Güvenlik kameralarına kaydedilen o anlarda, saldırıya uğrayan şahsın, “Otobüsten indim. Aniden saldırdılar. Hiçbirini tanımıyorum” dediği duyuldu. Kayıtlarda, başına aldığı darbeler sonucu kanlar içinde kalan gence, otobüsteki vatandaşların yardım ettiği de görüldü. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten gencin bir süre sonra otobüsten inerek polise şikayette bulunduğu öğrenildi.

“15 kişi bir kişiyi dövüyordu”

Fevzi Bolatbaş, “Otobüste gidiyordum. Gençlerin kavga ettiğini gördüm. 15 kişi bir kişiyi dövüyordu. Vicdanım buna izin vermedi. Otobüsü sağa çektim. Dayak yiyen genç otobüse doğru koşuyordu. Otobüs. Onu hemen içeri aldım ve çıktım. İki tarafı da tanımıyordum. İki durak sonra onu indirdim.” “Daha önce hiç görmemiştim. Her sürücü görse aynısını yapardı. İlk gördüğümde canım acıdı. Dayak yiyen genç etrafta koşuyordu. Kafası kanıyordu. Acil servise haber vermeye karar verdik. Sağlık personeli, ‘İyiyim’ dedi” dedi. – ANKARA

kocakoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu