Yaşam

Aile 4 1. Bölüm Önizleme Yayında! Aslan, Ati’ye Meydan Okudu!

Show Tv’nin yeni dizisi Aile 4. yeni bölümüyle 28 Mart Salı akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Devin, Aslan’ın soyadını taşımadığı gerekçesiyle evlenmeyi kabul eder. Hülya bunu son anda öğrenir ve Aslan’ı bu evlilikten döndürmek için elinden geleni yapar. Cihan’ın Devin’in kulübüne girerken çektiği fotoğrafları ona göstermek ve bu evliliği başlamadan bitirmek ister. Düğün sırasında yaşanan silahlı saldırı ortalığı karıştırır. Aile dizisi 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Aslan, kendisini uyarmaya gelen Ati’ye meydan okur.

Aslan, Ati’ye Meydan Okudu!

Aile dizisi 4. bölüm 1. ön izlemede; Ati, Aslan’a gider ve amcasını kendisinden almasını ister. Aslan ise bu istek karşısında ona meydan okuyarak her istediğini yapabileceğini anlatmaya çalışarak meydan okur.

İşte Family 4 1. bölüm ön izlemesi…

AİLE 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Devin’in teklifinden sonra Aslan ve Devin birbirlerini daha iyi tanımaya karar verirler. Hülya, Devin ve Aslan’ın evlenme kararı aldıklarını duyar duymaz hemen bir evlilik sözleşmesi hazırlar ve bunu oğluna verir. Aslan ise bu evlilik sözleşmesini kabul etmez ve Devin’i ailesinden korumak için bir evlilik sözleşmesi daha düzenler.

Devin, Aslan’ı arkadaşlarıyla tanıştırmak ister. Aslan, arkadaşlarıyla gece kulübünde kayınbiraderini başka bir bayanla görür. Sınırlarına hakim olamayan Aslan, eniştesini çok fena döver. Devin, onu bu durumda görünce şok olur. Yaşananlar Aslan ve Devin’in çıkarlarını sorgulamasına neden olsa da ikisi de birbirine karşı koyamaz.

Ati’nin belgesel projesi için İbo ile anlaştığı öğrenilen Aslan, ikilinin ortaklığını bozmak için harekete geçer ve bu da bir savaş başlatır. Devin, Hülya’nın üstü kapalı yönlendirmesiyle kliniğinde beklenmedik bir ziyaretçiyi karşılar.
Evren. Bu ziyaretin nedeni Devin’i büyük bir kararın eşiğine getirir. Cihan’ın bir psikoloğa ihtiyacı vardır.

Tesadüfen Devin Aslan’ın hazırladığı evlilik sözleşmesini görür. Sözleşmede yazanları okuyan Devin büyük tepki gösterir. Aslan, onu ailesinden korumak için o sözleşmeyi hazırladığına inandıramaz. Devin, Aslan’ın evinden ayrılıyor.

Aile 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Devin ve Aslan’ın Düğünü Olaylı Sona Erdi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir içi Nakliyat
Başa dön tuşu